ПОБЕДНИЦА "НИКАД НИЈЕ КАСНО" ОДЛУЧИЛА ДА ОДУСТАНЕ ОД ТАКМИЧЕЊА, СТАВКЕ У УГОВОРУ СУ ЈЕ ИЗБЕЗУМИЛЕ! ПАКУЈЕ КОФЕРЕ И НАПУШТА ЗЕМЉУ, УСЛЕДИЛА ШОК-ОДЛУКА ТАДА!

Фото: Антонио Ахел/АТАImages, Схуттерстоцк/М-Продуцтион
ПОБЕДНИЦА "НИКАД НИЈЕ КАСНО" ОДЛУЧИЛА ДА ОДУСТАНЕ ОД ТАКМИЧЕЊА, СТАВКЕ У УГОВОРУ СУ ЈЕ ИЗБЕЗУМИЛЕ! ПАКУЈЕ КОФЕРЕ И НАПУШТА ЗЕМЉУ, УСЛЕДИЛА ШОК-ОДЛУКА ТАДА!

ПОБЕДНИЦА “НИКАД НИЈЕ КАСНО” ОДЛУЧИЛА ДА ОДУСТАНЕ ОД ТАКМИЧЕЊА, СТАВКЕ У УГОВОРУ СУ ЈЕ ИЗБЕЗУМИЛЕ! ПАКУЈЕ КОФЕРЕ И НАПУШТА ЗЕМЉУ, УСЛЕДИЛА ШОК-ОДЛУКА ТАДА! Ивана Лола Шалипур, победница такмичења “Никад није касно”, отказала је музичку каријеру у иностранству након што је увидела мрачне стране шоу-бизниса “Америчког идола”. Она се сада вратила у Србију посвећена свом сину и музици, која је увек била њена прва љубав.

  • Ивана Лола Шалипур планирала је каријеру у Холивуду, али је одустала од “Америчког идола” због услова уговора.
  • Победу посвећује свом шестогодишњем сину, због кога се вратила у Србију.
  • Она намерава да се у Србији посвети музици, иако је по професији сексолог.
  • Лола види повратак у Србију као нови почетак и пушта да се ствари одвијају својим током.
Write a comment